Feladatok

Új építésű ingatlanok kivitelezésével összefüggő kőműves szakági feladatok elvégzése:
- alapozás
- falazás
- koszorú
- aljzatbeton
- kerítés

Elvárások

- kőműves szakmunkás bizonyítvány
- min. 3 év munkatpasztalat
- műszaki narratívák alapján önálló, 1. osztályú munkavégzés

Előnyt jelent

- homlokzati szigetelésben és térkövezésben szerzett tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

- nettó 500.000.- Ft havi bérezés (8 órában jogtisztán bejelentve)
- munkába járás cégesautóval
- munkavégzéshez szükséges szerszámok
- munkaruházat, védőfelszerelések
- hosszútávú, folyamatos munkavégzés
- szakmai továbbképzések
- szabad hétvége
- nincs hetelés
- túlóra lehetőség biztosítása (nem kötelezően)

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

Építőipari vállalkozásunk lakossági és ipari ingatlan építésével foglalkozik generálkivitelezőként, valamint alvállalkozóként szakági kivitelezést végzünk partner vállalataink részére.

A jelentkezem gombra kattintva, csatolva fényképes szakmai önéletrajzát.