Feladatok

  • a társaság telephelyein építési, bontási munkálatok
  • falak felhúzása, javítása, ablakok, ajtók beépítése
  • zsaluzás, betonozás, kézi-és gépi vakolás
  • járdák, lépcsők, kémények, álmennyezet stb. készítése, javítása
  • hidegburkolás, burkolat javítása

Elvárások

  • kőműves és/vagy burkoló végzettséget
  • minimum 3 év szakmai tapasztalatot
  • precíz munkavégzést, megbízhatóságot

Amit kínálunk

  • stabil munkahelyet, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk számodra
  • azonnali munkakezdést és kedvező munkaidőbeosztást ajánlunk neked
  • teljes bejelentéssel alkalmazunk, így érvényesítheted a különböző adókedvezményeket (pl.: családi adókedvezmény, 25 év alattiak adókedvezménye), illetve a hitelfelvételnél vagy betegség esetén sem ér meglepetés
  • a próbaidő lejártát követően személyre szabott cafeteria-csomagból válogathatsz évente bruttó 513.530 Ft összegben
  • a jó teljesítményt anyagilag is elismerjük: a vezetőd negyedévente értékeli a teljesítményedet, így a fizetésed mellé 3 havonta pénzbeli juttatást kaphatsz
  • támogatjuk a vidékről bejáró munkavállalók utazási költségét
  • minden munkavállalóra élet-és balesetbiztosítást kötünk
  • törődünk a kollégáink fizikai és mentális egészségével (kedvezményes üdülési lehetőség a vállalat üdülőiben - például Balaton mellett több helyen, illetve Hajdúszoboszlón -, sportkör, ingyenes társasági rendezvények)

Céginformáció

Mi a BKM Nonprofit Zrt.-ben a fővárosunkért és annak lakóiért dolgozunk – nap mint nap. Jelen vagyunk a lakosok mindennapi életében; ellátjuk a köztisztasági, a távhőszolgáltatási, a kertészeti és a temetkezési feladatokat, valamint országos szinten nyújtunk kéményseprőipari szolgáltatásokat.

Csatlakozz hozzánk Budapest fejlődéséért!

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, a "Jelentkezem" gomb megnyomását követően küldd el pályázatodat részünkre.