Feladatok

  • Fémmegmunkáló és öntőgépek kezelése a technológiai utasításban leírtak szerint
  • Legyártott alkatrészek felület kezelése
  • Az elvégzett munka előírásban leírtaknak megfelelő betartása, ellenőrzése és dokumentálása
  • Mindennemű gyártási hiányosság jelzése a vezetői felé
  • Készáru ellenőrzése, csomagolása
  • A felelősségi körébe tartozó tevékenységekkel kapcsolatos kézi anyagmozgatási feladatok ellátása
  • A gyártógép, munkaállomás körüli egységek takarítása

Elvárások

- 8. általános végzettség
- Három műszakos munkarend vállalása
- Jó fizikai erőnlét és koncentráció
- Felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent

- Öntödében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Éves br. 540.000 Ft Cafeteria keret
  • 13.havi jutalom
  • Munkába járás támogatás autóval
  • 100% BKV bérlet támogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

A Metalloy Kft-t 2018-ban alapította olyan emberek csoportja, akik több mint 20 éves tapasztalattal rendelkeznek az alumínium fröccsöntés, különösen a nagynyomású présöntés területén.

Piacközelség, legjobb minőség és mély technológiai tudás jellemzi.

A cég az alábbi szolgáltatásokat nyújtja:
  • Nagynyomású présöntvény
  • Megmunkálás
  • Szerszámozás