Feladatok

  • Klíma és légtechnikai rendszerek karbantartása
  • Ipari hűtőgépek, folyadékhűtők, Split klímaberendezések, hőszivattyúk, légkezelő berendezések telepítése,karbantartása, javítása
  • Hatósági szivárgásvizsgálatok elvégzése
  • Karbantartási és szakipari munkák elvégzése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása (munkalapok)

Elvárások

  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakipari végzettség előny, de nem feltétel (klímaszerelői, hűtéstechnikai, gépészeti, villanyszerelői végzettség)
  • Önállóság, megfelelő megjelenés és ügyfélbarát kommunikáció
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

- F-Gáz képesítés, H-I. kategória előny

Amit kínálunk

  • Biztos kereseti lehetőség, kiemelkedő bérezés, cafetéria, munkaruha, tudástól függően cégautó
  • Érdekes projektek, változatos munkakör
  • Fiatalos légkör, stabil háttér
  • Képzések, tudástól tudástól függően tanulmány utak
  • Versenyképes fizetés, folyamatos munkavégzés egész évben
  • Azonnali kezdés
  • Munkához szükséges eszközök biztosítása, munkaruházat
  • Fix munkaidő, túlóra vagy ügyelet lehetőség , kiszámítható jövedelem
  • 13. havi bér
  • Bejárási támogatás 20Ft/km
  • Kedvezményes szálláslehetőség vidéki munkavállalók esetén

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Magas színvonalú épületgépészeti szolgáltatásokat nyújtunk megrendelőinek. A kivitelezésen túl foglalkozunk gépészeti karbantartással is (légtechnika, klimatizálás, hűtés-fűtés) .

E-mail-ben várjuk fényképes Önéletrajzát .