Feladatok

  • Lapra szerelt bútorok kiszállítása a megrendelő címére előzetes ütemezés szerint
  • Gondoskodsz róla, hogy a megrendelt termékek hibátlan állapotban és pontos időben eljussanak a vásárlóhoz
  • A vásárlók udvarias és segítőkész kiszolgálása
  • A megrendeléshez kapcsolódó dokumentumok precíz kezelése
  • A bizonylatkezelésre és a kifizetések jelentésére vonatkozó eljárások szigorú betartása
  • Közvetlenül felelős vagy a rádbízott autóért, az árukért és a pénzügyi eszközökért
  • A vállalati munkavégzésre vonatkozó vállalati szabványok betartása

Elvárások

- "C" kategóriás jogosítvány
- Érvényes GKI és Tachográf kártya (!)
- Képes vagy a jelenlegi és potenciális vásárlóink részére gyorsan és precízen elvégezni a kiszállításokat

Előnyt jelent

  • Vezetőüléses targonca jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felelősség, szervezettség és készpénzkezeléssel kapcsolatos készségek
  • Magas szintű fegyelem
  • Ügyfélszolgálati készségek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • 7,5t teherautó, belföldi árufuvarozás
  • Támogató közösség, és vezetőség
  • Pontos havi kiszámítható bankszámlára érkező bérkifizetés

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Vellea Home egy Kelet-Európában működő nemzetközi cég magyarországi leányvállalata, amelynek képviseleti irodái vannak Magyarországon, Görögországban, Macedoniában, Romániában és Albániában, székhelye pedig Bulgáriában található.