Feladatok

Székesfehérvári csapatunkba az alábbi munkakör betöltésére keresünk 2 műszakos (délelőtt-délután) munkarendben teljes munkaidőben saját állományban foglalkoztatott kollegát.

Csatlakozz hozzánk, mert "Jó emberek jó dolgokat hoznak létre".

Új kollégánk feladatai:

  • Késztermékek raktárba történő érkeztetése és könyvelése
  • Késztermékek kiszállításhoz történő komissiózása, regisztrálása, csomagolása
  • Számlázási, fuvarszervezési és vámkezelési feladatok elvégzése
  • Kiszállításkor a kamion rakodása, vonatkozó dokumentáció átadása a sofőrnek
  • Vállalat irányítási rendszer adatainak karbantartása
  • A vonatkozó dokumentációs háttér előírásoknak megfelelő kezelése
  • Közreműködés leltározási folyamatokban

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Rendelkezel vezetőüléses- és gyalogkíséretű targoncára szóló érvényes gépkezelő jogosítvánnyal
  • Hasonló munkakörben min. 1-2 éves tapasztalattal rendelkezel
  • A számítástechnikai eszközöket felhasználói szinten tudod kezelni
  • Fizikai állapotod megfelelő közepesen nehéz fizikai munkához

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • Nettó 30 000 HUF SZÉP kártya juttatás havonta a belépés napjától
  • 100 %-os bejárási támogatás szerződéses járattal vagy tömegközlekedés esetén (autóval 43 HUF/km)
  • Sportolási lehetőség támogatása

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A XOMOX Magyarország Kft, mint az amerikai CRANE Co. vállalatcsoport integrált része több mint 20 éve gyárt Magyarországon olyan ipari szerelvényeket, melyek a vegyipari, gyógyszeripari és energetikai alkalmazások minőségi követelményeinek magas szintű kielégítésére alkalmasak.
Számtalan referencia bizonyítja a hazai vezető felhasználóknál és globális partnereinknél termékeink magas minőségét, mely folyamatosan új piaci lehetőségeket nyit számunkra a további fejlődésünkhöz.

„Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük, csatold magyar nyelvű önéletrajzodat.