Feladatok

  • Ügyfeleink által megrendelt termékek kiszállítása
  • Raktári feladatok ellátása, áru rendszerezése
  • Szállításhoz kapcsolódó dokumentumok kezelése, adminisztráció elvégzése

Elvárások

  • középfokú szakirányú végzettség
  • raktározásban szerzett gyakorlat
  • nagyfokú munkabírás
  • határozott fellépés, ápolt, kulturált megjelenés
  • a feladat ellátásához szükséges számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • alkatrész értékesítés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • teljesítménybér, stabil fizetés
  • képzési, fejlődési lehetőség
  • tervezhető munkaidő
  • azonnali munkába állás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Társaságunk egy közel 30 éve sikeresen működő autókereskedelmi cég. Több márka, új és használtautó forgalmazása mellett különböző finanszírozási és biztosítási szolgáltatásokat is nyújtunk, pénzügyi partnereink az ország legnagyobb és legismertebb bankjai. Szegedi csapatunkba várunk!
Cégnév: AUTÓ KONTÚR Kft.