Feladatok

Csatlakozz hozzánk a Jaguar Land Rover budapesti márkakereskedés kiemelt ügyfélkapcsolati munkatársaként, és vegyél részt a két brit prémium autómárka „Modern Luxury” koncepciójának adaptálásában.

Ügyfélkapcsolati munkatársunkként kulcspozíciót tölthetsz majd be a cég és a márka életében egyaránt, aki figyelemmel kíséri és javítja a Jaguar és Land Rover gépjárművek vásárlóinak mindennapi ügyfélélményét.

Luxuskörnyezet, fejlett technológiák és gyönyörű munkakörnyezet vár a Wallis British Motorsnál!

A pozíció betöltéséhez az ANGOL NYELV tárgyalási készség szintű használata alapfeltétel.

Főbb feladatcsoportok:
  • Az ügyfélelégedettség folyamatos javítása közvetlen kommunikációval és megfelelő intézkedések koordinálásával,
  • A vásárlással, ügyfélkezeléssel vagy bárminemű problémával kapcsolatos ügyfélelégedetlenség visszaszorítása
  • Közvetlen interakció az ügyfelekkel, a kiemelt ügyfélpanaszok azonnali kezelése és orvoslása
  • Az ügyfélélmény biztosítása mind értékesítés, mind vevőszolgálat (aftersales) oldalon a márka (JLR) előírásai alapján
  • Az ügyfélélmény fejlesztésére vonatkozó folyamatos javaslatok, és ezek belső folyamatokba való építése az érintett részlegeken
  • A belső csapat (sales, aftersales egyaránt) fejlesztése az ügyfélkapcsolat kezelésének meghatározott pontjain
  • A digitális és fizikai ügyfélélmény folyamatos monitoringja a rendszerekben, és a mindennapi ügyfélkezelésben.

Elvárások

- Minimum 5 év ügyfélkapcsolati/sales/key account munkakörben szerzett tapasztalat
- Magas szintű kommunikációs készség ANGOL nyelven is, magabiztos fellépés, kellemes megjelenés
- Folyamat- és szolgáltatásorientált szemléletmód
- Kiváló elemző készség
- Stabil számítógépes ismeretek (Microsoft Office, CRM rendszerek…stb.)

Előnyt jelent

- Prémium/luxus márkával szerzett tapasztalat ügyfélkapcsolati minőségben
- Automotive szektorban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Lehetőség luxusmárkákkal és prémium ügyfélkörrel foglalkozni
- Vonzó kompenzációs csomag (bónusz lehetőség, cafeteria, szakmai tréningek)
- Szakmai fejlődés, az autóipar megismerése mélységeiben
- Karrier lehetőségek az AutoWallis cégcsoporton belül
- Izgalmas, motiváló, kihívást jelentő feladatok
- Vonzó munkakörnyezet, nemzetközi sztenderdek szerint kialakított prémium szalon
- Kedvező munkaidő, havi néhány nap home office opció
- Összetartó csapat, barátságos környezet a mindennapokban

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Tulajdonosunk, a Budapesti Értéktőzsde Prémium kategóriájában jegyzett AutoWallis Csoport célja, hogy az évtized végére a közép-kelet-európai régió meghatározó autókereskedelmi és mobilitási szolgáltatójává váljon. Az AutoWallis Csoport a közép-kelet-európai régió 16 országában gépjármű- és alkatrész kis- és nagykereskedelemmel, szerviz szolgáltatásokkal, rövid- és hosszú távú gépjármű-kölcsönzéssel van jelen.
Cégnév: Wallis British Motors KFT.