Feladatok

- gyártó-termelő gépek karbantartásának operatív megszervezése
- a megelőző, tervszerű karbantartási feladatok megszervezése
- a gépek folyamatos, megfelelő működésének biztosítása
- létesítmény üzemeltetésével kapcsolatos feladatok elvégzése/elvégeztetése
- időszakos karbantartási és állapot megóvási feladatok elvégzése/elvégeztetése
- az elvégzett feladatok előírásoknak megfelelő dokumentálása
- hiányzó alkatrészek, eszközök megrendelése
- alkatrész raktár felelősség teljes kezelése
- beépítendő alkatrészek, anyagok nyomon követése, dokumentálása
- munkavédelmi és biztonságtechnikai előírások betartása és betartatása

Elvárások

Olyan embert keresünk,
- aki nem retten meg semmilyen feladattól,
- aki szereti az igazi kihívásokat,
- aki képes önállóan, felelősségteljesen végezni a munkáját,
- aki képes megszervezni a saját és mások munkáját is,
- és akinek lehetőség szerint van tapasztalata az élelmiszeriparban.

Előnyt jelent

- húsiparban szerzett tapasztalat
- élelmiszeripai gépészmérnöki végzettség
- műszerész végzettség
- lakatos ipari munkákban való jártasság
- csoportvezetői, vezetői tapasztalat hasonló munkakörben

Amit kínálunk

- versenyképes fizetés
- kihívásokkal teli fejlődési lehetőség
- telefon és laptop a rendelések és az adminisztráció elvégzéséhez

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

A TONA Hungary Kft. 2008 óta működő magyar tulajdonú vállalat. Alapvetően szárazáru ill. non-food nagykereskedelemmel foglalkozunk, 2021 óta szigetszentmiklósi üzemünkben húskészítményeket is gyártunk.

Kérjük csatolja és küldje meg részünkre szakmai önéletrajzát!