Feladatok

  • Egyedi termékek csomagolása
  • Vevői megrendelések összekészítése
  • Varrodai kiegészítők előkészítése
  • Adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Jó kézügyesség
  • Állóképesség
  • Pozitív hozzáállás

Előnyt jelent

  • Hasonló munkában szerzett tapasztalat
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • Egyműszakos munkarend
  • Családias légkör
  • Versenyképes fizetés

Céginformáció

https://xbodyworld.com/
 

Jelentkezés módja

A jelentkezem gombra kattintva, bérigény megjelölésével!
Cégnév: XBody Hungary Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Rakodó csomagoló Csongrád-Csanád megye

Összekészített áruk csomagolása csomagológéppel, a kijelölt áruk gépkocsira pakolása, a visszahozott áruk és göngyölegek lerakodása a gépkocsiról.

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Paradicsom csomagoló Csongrád-Csanád megye

Levelezés Paradicsomok előkészítése csomagoláshoz Tálcába rendezés Pakolás, anyagmozgatás Milyen elvárásoknak kell megfelelned: Általános iskolai ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Csomagoló panír üzembe Csongrád-Csanád megye

Csomagolás előtt elvégzendő feladatok: klopfolás, termék ellenőrzése Termékigazítás, karton hajtás Késztermékek csomagolása: egységcsomagok kartonba ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE