Feladatok

Szociális intézményben készletgazdálkodással, rakrározással kapcsolatos feladatok ellátása.

Elvárások

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Középfokú végzettség

Előnyt jelent

- Szakirányú felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

- Utazási költségtérítés (86%) vidékieknek
- Kedvezményes nyaralási lehetőség a Balatonnál
- Kedvezményes étkezési lehetőség

Céginformáció

Vakok Boldog Batthyány-Strattmann László Katolikus Szociális Intézménye, Óvoda, Általános Iskola és Különleges Gyermekotthon a sajátos nevelési igényű, látássérült, illetve látás- és mozgássérült gyermekeknek az óvodai, általános iskolai nevelését, oktatását, valamint teljes körű ellátását végzi.
Alapítás éve: 1982.
Az intézmény a Kolping Oktatási és Szociális Intézményfenntartó Szervezet fenntartásában működik Budapesten.

A "Jelentkezem" feliratú gombra való kattintás után kérjük fényképes szakmai önéletrajzát szíveskedjen feltölteni.

Cégnév: Vakok Batthyány László Római Katolikus Gyermekotthona