Feladatok

  • Növények kihelyezése, mozgatása
  • Növényápolási gondozási feladatok ellátása
  • Egyéb kertészeti feladatok ellátása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (kertészet)
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Rugalmas munkaidő vállalása (szezonban, hétvégén)
  • Magára és a munkájára igénye hozzáállás
  • Ápolt megjelenés

Előnyt jelent

  • Kertészetben szerzett tapasztalatok
  • Öntözőrendszerben való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  •  felelősségteljes munkakör
  • Támogatás, betanítás
  • Stabil munkahely, családias hangulat

Céginformáció

Pálma Sziget Kft. induló kertészetébe keressük munkatársunkat!

Kérjük, hogy lakcímmel és bérigénnyel ellátott, fényképes önéletrajzát küldje el nekünk!

Cégnév: Sziget Autóház Korlátolt Felelősségű Társaság