Feladatok

- a megvásárolt áruk pénztári kezelése;
- vásárlók kérdéseinek megválaszolása;
- szakszerű segítségnyújtás;
- díszcsomagolás;
- az áruk kihelyezése;
- dekoráció
- a növények ápolása.

Elvárások

- Kertészeti végzettség vagy tapasztalat előny;
- jó kommunikációs készség;
- értékesítési hajlandóság;
- rugalmas munkavégzés.

Előnyt jelent

- virágkötészeti gyakorlat;
- hasonló munkakörben – pénztár, virágkötő, beltéri dísznövény eladó - betöltött tapasztalat.

Amit kínálunk

- Béren felüli támogatásokat, korlátlan céges telefoncsomagot, munkába járási költségtérítést, XIII. havi fizetést;
- Kimagasló, bejelentett fizetést (nettó 330.000 Ft feletti fizetést, a fizetésen felül bónusz rendszert)
- Kihívásokkal teli munkakört, változatos feladatokat, önálló munkavégzést egy dinamikusan növekvő hazai cégcsoportnál;
- szakmai fejlődési lehetőséget.

Cégnév: Oázis Kertészeti Kft.