Feladatok

  • acélipari-, elsősorban rozsdamentes termékek beszerzése, értékesítése
  • beérkező műbizonylatok feldolgozása, iktatása, kezelése
  • árajánlatok előkészítése
  • vevői rendelések rögzítése, nyomonkövetése
  • személyes kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • vevői reklamációk kezelése
  • beszerzésekhez kapcsolódó fuvarszervezési feladatok ellátása

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • min. 5 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • proaktív, egyéni munkavégzésre és döntéshozatalra képes személyiség
  • jó analitikus és precíz adminisztrációs képesség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Stabil háttér

Céginformáció

  • Ha szeretne egy stabil, 25 éve Magyarországon működő acélkereskedelmi cég csapatának tagja lenni, akkor jelentkezzen hozzánk tatabányai fióktelepünkre!
  • Új kihívások iránt érdeklődő, lendületes, kezdeményező készséggel rendelkező munkatársat keresünk azonnali munkakezdéssel.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, amelyben kérjük, hogy jelölje meg a bruttó fizetési igényét!