Feladatok

Feladatok
  • Folyamatos személyes kapcsolattartás a már meglévő üzletfelekkel, új ügyfelek keresése, a termékek promóciója, érdeklődések és megrendelések kezelése, az ügyfelek termékspecifikációjának átadása az olaszországi sales csapat számára, majd pedig az árajánlat és az együttműködési javaslat elkészítése az ügyfél számára
  • A kereskedelmi képviselő támogatást nyújt az ügyfeleknek, eléri a kitűzött értékesítési célokat, és segíti a Titolchimica piaci stratégiájának megvalósítását Magyarországon
  • A vállalat teljeskörű marketing és értékesítési támogatást nyújt az értékesítési képviselőnek: átadja a lehetséges ügyfelek adatbázisát, információt ad a piacról és a már meglévő ügyfelekről, valamint minden területre kiterjedő, folyamatos oktatással és képzéssel segíti az értékesítési képviselő munkáját.

Elvárások

Elvárások

  • Magyarországon élő, magyarul anyanyelvi szinten beszélő szakembert keresünk
  • A vegyipar és a vegyszerek ismerete előnyt jelent, de minimum megfelelő műszaki értékesítési tapasztalattal kell rendelkezni a gyors betanulás érdekében
  • Önállóan és a tényadatok alapján dolgozó, proaktív szakember, aki gyakorlott a CRM rendszerek használatában is
  • Érdeklődő, együttműködő, rugalmas személyiség, aki bizalmi kapcsolatot tud kiépíteni mind az ügyfelekkel, mind pedig a kollégákkal
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Vállalkozói szerződéses jogviszony - más képviselt termékek nem okoznak gondot, amennyiben nem versenytársak termékeiről van szó

Amit kínálunk

  • Első 6 hónap: fix havi fizetés/díj + jutalék a létrejött eladások után
  • A 7. hónaptól kezdve jutalék az eladások után
  • Betanítás és folyamatos képzések
  • Teljeskörű műszaki és kereskedelmi támogatás a munka során

Céginformáció

A Titolchimica nevű olasz vállalat 1981. óta van jelen a laboratóriumi reagensek és egyéb vegyi anyagok piacán. A vállalat a laboratóriumi termékek teljes skáláját gyártja: savakat, titrált oldatokat, sókat, oldószereket, mikroszkópos színezőanyagokat, pufferoldatokat, standard oldatokat, különböző elemzéseknél használatos reagenseket, és így tovább. Készítenek személyre szabott reagenseket is egyedi elvárások vagy nemzetközi szabványok alapján, illetve akár titoktartási megállapodás alá eső termékeket is. A felhasználás módja szerint is tudnak készíteni termékeket, keverékeket és oldatokat, próbatermékeket, stb., garantálva, hogy ezen termékeknek is ugyanolyan jó lesz a minősége, mint a sorozatban gyártottaknak.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja angol nyelvű önéletrajzát - előre is köszönjük.
Cégnév: Titolchimica KD Consulting Kft.