Feladatok

  • Havi, negyedéves riportok előkészítése, frissítése; adatbázisok naprakészen tartása
  • A tervezési és elemzési csapat munkájának támogatása információk és adatok begyűjtésével
  • Az üzleti tervezési folyamat támogatása, adhoc riportálási, elemzési feladatok
  • Éves konzultációs folyamatban részvétel, adminisztrációs feladatok ellátása, prezentációk, támogató anyagok készítése.

Elvárások

  • Hogy aktív főiskolai/egyetemi hallgatói jogviszonyod legyen üzleti elemző, business administration képzésben, vagy gazdálkodás-menedzsment szakon és minimum 4 lezárt féléved.
  • Aktív angol nyelvtudást és felhasználói szintű számítógépes ismeretet, magas szintű Excel tudás
  • Heti 20 óra munkavégzést

Amit kínálunk

  • 10 hónapos szakmai fókuszú gyakornoki időt, 2024. szeptember 1.-től 2025. június 30.-ig
  • Br. 307.700 Ft/hó havibért + sikeres projektfeladat elvégzése esetén bónusz + munkába járási támogatás
  • Teljes értékű csapattagként valóban szakmai feladatokat fogunk Rád bízni, valamit segítünk egyetemi gyakorlatod és szakdolgozatod kapcsán is
  • A fejlődésedet szakmai mentor segíti, projektek kivitelezésében vehetsz részt, sőt, egy idő után saját projektjeid is lesznek
  • Biztosítunk számodra soft-skill fejlesztő tréningeket is a szakmai fejlődés mellett
  • Rugalmasan alkalmazkodunk az iskolai elfoglaltságaidhoz
  • Része lehetsz egy nemzetközi, mégis családias közösség életének, megtapasztalhatod a BUD pezsgő munkahelyi életét: változatos céges programokon (Grill party, Mikulás buli, Karácsonyi buli, Budapest Park koncertek, Runway run, egyéb sportesemények, stb.) és csapatépítő programokon vehetsz részt

Céginformáció

Várunk Téged a BUD-hoz Kereskedelmi elemző gyakornok munkakörbe.

A Kereskedelmi elemzés területhez csatlakozva a pozíciód fő fókusza lesz az adatvezérelt döntéselőkészítési anyagok készítése, valamint támogatni fogod a kereskedelmi terület díjszabályzatának kialakítását. A kereskedelmi adatok és információk gyűjtésével riportokat és elemzéseket várunk tőled, és munkáddal egy nemzetközi repülőtér teljeskörű kereskedelmi üzleti tervezési folyamatát fogod támogatni! A 10 hónapos gyakornoki program végére megismered egy nemzetközi repülőtér bevételét biztosító kereskedelmi területeinek tervezését és elemzését, és megtanulsz komplex összefüggéseket értelmezni az adatokon keresztül.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, önéletrajzodat és motivációs leveledet kérjük, küldd el a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Cégnév: Budapest Airport Zrt.