Feladatok

  • Belső oktatási rendszer kreatív fejlesztése, digitalizált módszerek bevezetése
  • Külső, belső képzések szervezése, lebonyolítása, nyilvántartása és adminisztrációja
  • Éves képzési tervek összeállítása, nyomonkövetése
  • Képzési adminisztráció naprakészen tartása, auditokon való aktív részvétel
  • Egyetemekkel való kapcsolattartás, együttműködés, állásbörzék, nyílt napok szervezése

Elvárások

  • Felsőfokú HR és/vagy gazdasági szakirányú végzettség
  • Legalább 1éves nagyvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Proaktív, dinamikus személyiség
  • Kiváló szervező- és kommunikációs készség, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás járművezetői engedély

Előnyt jelent

Gyöngyös környéki lakhely
HR végzettség és/vagy tapasztalat

Amit kínálunk

  • cafeteria keret – SZÉP kártya formában
  • bejárás támogatás: nettó 43 Ft/km
  • nettó 5 000 Ft/ hónap büfé juttatás a helyi büfénkbe
  • 13. havi fizetés pü-i eredményhez kötve
  • 2 szabadnap/ év nemdohányos munkaidő kedvezmény
  • Groupama magán egészségbiztosítás
  • Munkahelyi masszázs
  • Laptop, mobiltelefon
  • Home office eseti jelleggel

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Masszázs

Céginformáció

Fiatalos csapat. Megfelelő bérezés. Teljes munkaidő.

Jelentkezés önéletrajz beküldésével és fizetési igény megjelölésével.