Az ALTEO GROUP

HR MUNKATÁRS

pozícióba munkatársat keres.

Az ALTEO csoport tudásalapú vállalat: kiemelkedő és speciális szaktudással rendelkező, tehetséges kollégákat keresünk.

Múltbeli sikereink és növekedésünk kulcsfontosságú része a meglevő csapat, jövőbeli sikereink záloga az értékek és szaktudás megőrzése.

Ha szeretnél részt venni egy ilyen dinamikusan növekvő és fejlődő vállalatban, akkor az ALTEO csoport lehet az ideális hely számodra.

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • Munkaügyi dokumentációk elkészítése (munkaviszony létesítésével, módosításával, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés);
  • Bérszámfejtőkkel való kapcsolattartás, a bérszámfejtéshez szükséges adatok előkészítése, nyilvántartása, a bérszámfejtés felügyelete, ellenőrzése;
  • Munkaügyi és HR adminisztráció teljes körű ellátása, személyzeti nyilvántartások pontos vezetése;
  • Munkaköri alkalmassági vizsgálatok nyilvántartása, dokumentumok kezelése;
  • Munkaügyi és HR statisztikák, riportok elkészítése, adatszolgáltatás a vezetőség részére;
  • Toborzás-kiválasztási folyamat teljeskörű kezelése (fizikai);
  • Munkavállalókkal való kapcsolattartás, munkatársak és vezetők támogatása munkaügyi, bérszámfejtési kérdésekben;
  • Kapcsolattartás és folyamatos együttműködés a Központi HR szervezettel;
  • Vállalati események, képzések, oktatások szervezése;
  • Belső auditokra való felkészülés és koordinálása.

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN VAN:

  • Legalább 3 év szakmai tapasztalatod van vállalati HR területen, preferáltan munkaügyi fókusszal;
  • Önálló, pontos munkavégzés jellemez, valamint kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készséggel rendelkezel;
  • Rugalmas, együttműködő, proaktív személyiség vagy;
  • Felhasználói szinten használod az MS Office csomagot.

POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Energiatermelés, energiaszolgáltatás területén szerzett tapasztalat
  • Technológiai rendszerek üzemeltetésében, karbantartási feladataiban szerzett gyakorlat

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL AZ ALTEO CSAPATÁHOZ:

  • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel, ahol biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget és a jó hangulatot;
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, X. kerület

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

HA HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED:

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzod – a bérigényed megjelölésével – az itt található űrlapot kitöltve küldd el részünkre.

Cégnév: ALTEO Nyrt.