ENLOYD Kft.

A pápai repülőtéren folyamatos épületüzemeltetési szolgáltatást nyújtó cég keresi új munkatársát a következő pozícióba:

Karbantartó (Villanyszerelő fókusszal)

Feladatok:

  • Az épületek, berendezések és létesítmények rendszeres ellenőrzése és karbantartása
  • Munkatársakkal való együttműködés a karbantartási és javítási feladatok hatékony elvégzése érdekében
  • Karbantartási dokumentációk elkészítése
  • Aktív részvétel a fizikai munkálatokban

Elvárások:

  • Villanyszerelő szakmunkás végzettség
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • A munkavédelmi és környezetvédelmi előírások ismerete és betartása
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés

Amit az ügyfél kínál:

  • Határozatlan munkaidejű szerződés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Támogató környezet

Jelentkezését küldje el fényképpel ellátott önéletrajzával a bérigény feltüntetésével!