Feladatok

  • Biztonságtechnikai rendszerek meghatározott tervszerű karbantartása,
  • rendszerek beüzemelésben való közreműködés.

Elvárások

  • Biztonságtechnikai rendszerekben való jártasság főleg tűzjelző és kamerás rendszerek
  • Csapatban történő munkavégzési készség
  • Esetenként kivitelezésben való részvétel
  • Utazási hajlandóság
  • Alapvető elektrotechnikai ismeretek

Előnyt jelent

  • 1-2 éves szakmai tapasztalat (Pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Terv olvasási készség
  • Szakvizsgák megléte
  • Kivitelezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil kiszámítható háttér és munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés
  • Céges gépjármű, telefon, laptop biztosítása
  • Képzések biztosítása, fejlődési lehetőségek biztosítása
  • Fiatalos, vidám munkakörnyezet biztosítása

Munkahelyi extrák

Céginformáció

Cégünk biztonságtechnikai rendszerek tervezésével, kivitelezésével és karbantartásával foglalkozik. Fő területeink: Tűzjelző rendszerek, vagyonvédelmi rendszerek, kamera rendszerek, beléptető rendszerek. Dinamikusan fejlődünk, nagy hangsúlyt fektetünk a szakmaiságra és a tudás bővítésre. Ha szereted a változatos munkákat, változatos munkakörnyezetet, szereted a kihívásokat, kitartó vagy és szeretnél szakmailag fejlődni szeretettel várunk.
Szolnoki bázissal, illetve karbantartási helyszíneken országosan történő munkavégzéssel.

Jelentkezem gombra kattintva önéletrajz csatolásával.