Worklife

A magyar pirotechnikai piacnak meghatározó szereplőjének a megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ / RAKTÁROS

Peremarton-gyártelepi telephelyünkre TEVÉKENY, DOLGOS, MUNKÁJÁRA IGÉNYES EZERMESTERT KERESÜNK

Olyan sokoldalú, gyakorlatias, önállóan is dolgozni tudó munkatársat várunk a karbantartói és kert/telekrendezési feladatok elvégzésére.  Leendő munkatársunk végzi az eszközeink karbantartását, biztosítja a raktárépületek állagmegóvását, rendben tartja azok környezetét.
Részt vesz a raktári feladatok ellátásában, nem riad meg a fizikai munkától sem.
Ideális jelöltünk a változatos munkakörben önállóan, a jó gazda szemével lát, és figyelmével felelősen gondozza a telephely értékeit.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum középfokú, műszaki jellegű végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat, saját autó
  • Gyakorlatias gondolkodásmód
  • Vásárló-orientált viselkedés
  • Önálló, munkavégzés, megbízhatóság
  • Jó fizikai erőnlét
  • Eseti túlórák, hétvégi munkavégzés vállalása

Cégünk speciális tevékenysége miatt az alábbiak bármelyike előnyt jelenthet:

  • Pirotechnikus vagy pirotechnikai raktárkezelői végzettség
  • Érettségi
  • Vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány,(3324)
  • ADR vezetői engedély
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Legfontosabb feladatok:

  • A cég eszközeinek karbantartása
  • A raktárépületek karbantartása, kisebb javítások elvégzése
  • A telephely környezetének kertészeti karbantartása (metszés, gallyazás, fűnyírás)
  • Közreműködés a raktári pakolásban és az árumozgatás során

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Rendezett munkakörülmények
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Támogató munkatársak, családias közösség

Munkavégzés helye:

  • 8182 Peremartongyártelep, Hrsz: 06/75

Amennyiben a munkakör felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat küldd el a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY