Feladatok

  • a létesítményt kiszolgáló berendezések üzemben tartása lakatos és műszerész karbantartóval csapatban dolgozva
  • az üzemben használt elektromos berendezések önálló javítása
  • az üzem bővítésével kapcsolatos villamos szerelések elvégzése

Az alábbi területek -a karbantartáshoz szükséges szintű- ismeretévelrendelkezik:
  • elektromos termelőberendezések
  • elektromos hajtástechnika
  • épület villanyszerelés

Elvárások

  • precíz
  • önálló munkavégzésre képes
  • megbízható
  • tanulásra / fejlődésre képes és hajlandó
  • rendelkezik az elvárható műszaki szemlélettel és munkamorállal
  • fizikailag alkalmas a munkavégzésre (látása, kézügyessége megfelelő, stb.)
  • fontos számára a higiénia (ez élelmiszerüzem)
  • jól kommunikál szóban és írásban
Elvárt:
  • minimum villanyszerelő szakmunkás képesítés
  • minimum 3 év releváns munkatapasztalat

Előnyt jelent

  • élelmiszerüzemi gépek karbantartásában szerzett gyakorlat
  • az angol nyelv szükséges szintű ismerete

Amit kínálunk

  • biztos hosszútávú munkalehetőséget egy gyors növekedésben lévő cégnél
  • a pozícióval, elvégzett munkával arányos fizetés megegyezés szerint
  • szakmai fejlődési lehetőséget

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetésünk, kérjük fényképes önéletrajzzal jelentkezzen .
Cégnév: Bezula Kft.