Megbízónk egy nemzetközi hátterű, több mint ezerfős, autóipari termelő vállalat.

Feladatok

  • Kaizen kidolgozása a berendezések hatékonyságának növelésére, a gyártási költségek csökkentésére
  • Napi szinten történő hibaelemzés és problémamegoldás
  • Szerszámrajzok, szerszámtervek készítése, szakmai egyeztetés a beszállítókkal
  • Dolgozói kaizen tevékenység támogatása
  • Karbantartással kapcsolatos műveleti leírások készítése
  • Preventív / prediktív karbantartási rendszer kialakítása
  • AFP karbantartó területen váratlan meghibásodások elhárítása, hibaok feltárás. Folyamatos értesítések fenntartása, értesítés, információ megosztás, konzultáció, jelentések készítése
  • OPL oktatási anyagok készítése
  • Munkával kapcsolatos minden ismeret továbbadása a munkatársak felé

Elvárások

  • Gépészmérnök vagy Villamosmérnök végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Legalább néhány éves, releváns szakmai tapasztalat
  • 5S / TPM ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Minőség- és folyamat-centrikus szemléletmód

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, bejárási támogatás (illetve céges busz)
  • Folyamatos képzések, karrierlehetőség
  • Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség, családbarát munkahely
Cégnév: Nova Human Resources Kft.