Feladatok

A munkaköri feladatai:
  • villanyszerelői, lakatos, javítási-karbantartási munkák végzése, festés, vakolás, burkolási munkák végzése,
  • köteles az intézmény területén észlelt és jelzett hibákat, hiányosságokat a tőle elvárható és a biztosított feltételeknek megfelelően kijavítani,
  • azonnali beavatkozást igénylő karbantartási vagy baleset veszélyt előidéző munkák esetében, azt köteles azonnal elvégezni, vagy intézkedést kezdeményezni ezek megszüntetésére,
  • kötelessége a mindenkori tűzvédelmi, munkavédelmi, közegészségügyi előírásokat betartani,
  • köteles az intézmény vagyonát gondos gazda módján kezelni, arra vigyázni
  • köteles az intézményi vagyont sértő, károsító bármely cselekmény, mulasztás esetén bejelentés megtételére.

Elvárások

A munkavállaló köteles:
  • Munkáját a Piac mindenkori érdekeinek messzemenő figyelembevételével végezni.
  • Anyagi felelőssége mellett vigyázni a rábízott eszközökre, anyagokra, azok rendeltetésszerű használatára, műhely rendjének megőrzésére.
  • Őrizni a hivatali titkot, bizalmas értesüléseket, betartani az írásban rögzített, szóban elhangzott utasításokat, Házirendet.
  • Határidőket betartva munkáját pontosan, színvonalasan végezni.
  • Munkaidejét jól és hatékonyan kihasználni.
  • Munkatársaival együttműködni.
  • Vezetői utasításra munkaköri leírásában nem szereplő munkát is elvégezni.

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • bérezés megegyezés alapján
  • cafeteria
  • szabad hétvége

A jelentkezem gombra kattintva kérem küldje el fényképes Önéletrajzát, bérigény megjelölésével együtt!