Feladatok

  • Berendezések rendelkezésre állásának biztosítása, folyamatos fejlesztése
  • Javítások felügyelete, támogatása
  • Gépek visszatérő hibáinak felmérése, kiküszöbölése
  • Kapcsolattartás a gépgyártókkal
  • Gépátvételek géptelepítések koordinálása
  • Karbantartási dokumentációk készítése, követése, gondozása
  • Munkatársak ellenőrzése, oktatása, fejlesztése
  • 3D tervező rendszer ismerete

Elvárások

  • Gépészmérnök vagy üzemmérnök végzettség
  • Legalább 3 év karbantartás területén szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség, felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség, önállóság, fejlődőképesség, elhivatottság
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • 1-3 év multinacionális környezetben, hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér és vezetői bónusz
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai kihívásokat biztosító pozíció
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Kreatív munkavégzés egy lendületes csapatban
  • Változatos projektekben való részvétel

Céginformáció

A TEKNIKUM Kft. több mint 30 éve foglalkozik műszaki műanyag- és gumi fröccsöntéssel, valamint műszakihab feldolgozással. Jászladányi csapatunba várjuk új Karbantartási vezető munkatársunkat!

A "Jelentkezem" gombra kattinva, kérjük, hogy csatolja angol és magyar nyelvű önéletrajzát.

Cégnév: Teknikum Kft.