Prohuman állás

Feladatok:

  • Gépek, berendezések folyamatos jó (kalibrált) működésének biztosítása
  • Karbantartás területén dolgozó munkatársak motiválása, irányítása és ellenőrzése
  • A javítási munkák minőségének ellenőrzése
  • Karbantartási tervek készítése, ütemezése, felülvizsgálata (TPM bevezetése)
  • Részvétel az üzemi folyamatok fejlesztésében és a tervezett és rendkívüli karbantartási munkálatok megszervezésében, lebonyolításában
  • Fejlesztési terv kidolgozása a meghibásodások csökkentése érdekében, teljesítménymutatók használata, mint például MTBF, MTTR, OEE
  • Folyamatok, gépek, berendezések dokumentáltságának ellenőrzése
  • Kapcsolattartás külső szerviz parterekkel, vállalkozókkal

Elvárások:

  • Releváns műszaki végzettség
  • 4-5 éves szakmai tapasztalat, preferáltan csoportvezetői tapasztalat
  • Intellektuális kíváncsiság
  • Nagyfrekvenciás (HF) hegesztés vagy hasonló technológiák (ultrahangos hegesztés, vulkanizálás, különféle rugalmas hegesztési technológiák…) terén tapasztalat vagy tudás vagy érdeklődés
  • Munkabiztonsági ismeretek és érzékenység
  • Proaktív hozzáállás, kellemes személyiség
  • Gyakorlatias problémamegoldó szemlélet
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret (SAP előny)
  • Felhasználó szintű számítógép ismeret
  • Rendszerszemlélet
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség egy folyamatosan növekvő nemzetközi háttérrel rendelkező gyártó vállalatná
  • Részvétel vállalati szakmai továbbképzéseken
  • Versenyképes juttatási csomag

Cégnév: Prohuman Kft.