Feladatok

  • A szériagyártás során felmerülő termék- és folyamatváltozások rendszerszintű felügyelete és koordinációja.
  • Termékjóváhagyáshoz kapcsolódó minta-, és teszt gyártások felkövetése, meghatározott vizsgálatok koordinációja, minták kiszállításának ügyintézése.
  • Kapcsolattartás a változásmenedzsment folyamatban részt vevő társosztályokkal, társgyárakkal.
  • Kritikus változás esetén akcióterv létrehozása és teljesülésének felügyelete

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki irányú végzettséggel rendelkezel, vagy tanulmányaidat hamarosan befejezed.
  • Vállalod a heti 40 órás munkavégzést.
  • Folyékonyan beszélsz és írsz angolul vagy németül.
  • Magabiztos felhasználó szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (MS Office).
  • Képes vagy rendszerben, folyamatokban gondolkodni.
  • Könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal, megtalálod a gördülékeny együttműködés módját

Előnyt jelent

  • rendelkezel autóipari tapasztalattal (diákmunka, szakmai gyakorlat, gyakornoki munkakör)
  • SAP, MS Power Platform ismeret

Amit kínálunk

  • munkavégzés helye: Oroszlány; heti 2 nap home office lehetőséget biztosítunk
  • régióban kiemelkedő mértékű bejárástámogatás
  • éves bónusz (átlagosan az éves bér 10-15%-a)
  • extra szabadság a törvényi kereten felül (évente 1-3 nap)
  • jó hangulatú, segítőkész csapat

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

Üzemanyag gazdaságosság, csökkentett károsanyag kibocsátás és nagyszerű teljesítmény- a BorgWarner lehetővé teszi mindezt. Vezető autóipari beszállítóként innovatív erőátviteli megoldásokat kínálunk. Termékeink megtalálhatóak a hatékony benzines, a dízel, a hybrid és az elektromos járművekben, a haszongépjárművekben, valamint a nem közúti járművekben egyaránt. A folyamatos innováció iránti ekötelezettségnek köszönhetően a BorgWarner olyan környezetbarát megoldásokat nyújt, melyek tökéletesítik a vezetés élményét, a teljesítményt és a megbízhatóságot.A BorgWarner Turbo Systems üzletága kipufogógázzal hajtott turbófeltöltőket fejleszt és gyárt. Olyan turbófeltöltő rendszereket készítünk, melyeknek döntő szerepük van a vezetési élmény és az üzemanyag fogyasztás javításában, valamint a környezetbarát járművek fejlesztésében világszerte. Magyarországon több, mint 15 éve vagyunk jelen. Oroszlányi gyárunkban modern és tiszta munkakörnyezetben, kiemelkedő munkabiztonsággal, autonóm munkacsapatainkkal és innovatív munkatársainkkal a világ piacvezető autógyártói számára készítünk kiváló minőségű turbófeltöltőket.

Cégnév: BorgWarner Oroszlány Kft.