Feladatok

  • A cég által forgalmazott szerszámok, gépek és mérőeszközök értékesítése,
  • Árajánlatok kidolgozása,
  • Rendelések kezelése,
  • Beszerzési igények nyomon követése,
  • Technológiai tanácsadás a felhasználó telephelyén.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Jó kommunikációs készség, pontosság, precizitás,
  • Segítőkészség, csapatszellem, együttműködő, megbízható dinamikus személyiség.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Gyártástechnológiákban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Teljesítményarányos jövedelem felső korlát nélkül,
  • Mobiltelefon,
  • Szolgálati autó,
  • Stabil háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Rugalmas munkaidő.

Céginformáció

Cégünk gépipari forgácsoló szerszámok és mérőeszközök import nagykereskedelmével foglalkozik.
Munkavégzés helye: Budaörs (80%), Délnyugat-Magyarország (20%).
Munkaidő: Hétfőtől-péntekig napi 8 óra.

Cégnév: Mikron Kft.