A Sanofi az egyik legrégebbi és legismertebb gyógyszeripari vállalat, mely már több mint egy évszázada dolgozik az emberek egészségének megőrzése érdekében. Terápiás megoldásai több, mint 170 országban elérhetőek.

Feladatok:

  • A telephely gyártóberendezéseinek karbantartása
  • Az érvényes eljárások és GMP elvárások betartása
  • Gyártó- és csomagoló berendezések folyamatos üzemeltetésének biztosítása
  • Rendkívüli események észlelése, jelentése
  • Műszaki hibák elhárítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete
  • Elmélyült és széles körű műszaki tudás, műszaki rendszerek, berendezések ismerete, karbantartási ismeretek
  • Felhasználói színtű számítógépes és Office ismeret
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Modern technológiával felszerelt gyógyszergyártó üzemben történő munkavégzés, szabályozott körülmények között
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság (munkáltatói hozzájárulással)
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Előnyt jelent:

  • Gépész- vagy villamosmérnöki végzettség
  • Gyógyszergyártásban szerzett gyakorlati és elméleti szaktudás
  • Műszaki rendszerekre és berendezésekre vonatkozó karbantartási ismeret
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • Csoport irányításában szerzett gyakorlat
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Karbantartást támogató rendszerek ismerete
  • Tűzvédelmi szakvizsga

A pozícióra való jelentkezéshez töltse ki a lenti rövid űrlapot, vagy jelentkezzen a lent megadott e-mail címen!
Mindkét esetben kérjük, hogy jelentkezéséhez csatolja az önéletrajzát!
Cégnév: HUMAN CENTRUM Kft.