Prohuman állás

Feladatok:

  • HR osztály adminisztratív feladatainak ellátása
  • Közreműködés a toborzási folyamatokban (hirdetések kezelése, ki- és bejelentések lebonyolítása, stb.)
  • Jelenlétnyilvántartó rendszer naprakészen tartása
  • Tudásmenedzsment: belső képzések szervezése és nyomonkövetése
  • Szakképzési- és duális képzési rendszer feladatainak menedzselése, dokumentálása
  • Tanácsadás a vezetők és a menedzsment részére személyzeti- és munkajogi kérdésekben
  • Részvétel a különféle HR-projektek vezetésében- és koordinálásában
  • Bérszámfejtéshez szükséges adatok előkészítése és biztosítása

Elvárások:

  • Legalább középfokú, HR-menedzsmentre összpontosító képzés
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Kiváló szervező- és problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Középfokú aktív német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil, nemzetközi vállalati háttér
  • Komplex juttatási csomag (alapbér, Cafeteria, bónuszok)
  • Rugalmas munkaidő

Cégnév: Prohuman Kft.