Feladatok

Pozíció főbb adatai:

  • Munkavégzés helye: Bük
  • Szükséges végzettség: szakirányú felsőfokú végzettség (gépész / mechatronika / villamosmérnök)
  • Szakmai tapasztalat: pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Nyelvtudás: aktív angol nyelvismeret
  • Munkaidő: teljes munkaidő

Ezek lesznek a kihívásaid:
Gépek és berendezések üzembe helyezése, karbantartása - az ütemezett karbantartási terveknek megfelelően, karbantartó csapattal

Így fog kinézni egy napod:

  • Technikai személyzet szakmai irányítása
  • Az előírt szabályok betartása és alkalmazása
  • Problémamegoldó projektek vezetése/támogatása
  • Nemzetközi és hazai gépgyártókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Próbaidő után, havi szintű készenléti szolgálat nyújtása (eleinte szakmai háttértámogatással)

Elvárások

  • Villamosmérnöki / gépészmérnöki / épületgépész / mechatronikai mérnöki végzettség
  • Előnyt jelent legalább néhány éves szakmai tapasztalat termelő közegben
  • Tenni akarás, folyamatos fejlődés iránti vágy
  • Logikus gondolkodás, mérnöki szemléletmód
  • Jó kommunikációs készség
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Mindezekért cserébe rugalmas munkaidő, kiszámítható munkamennyiség, megfelelő juttatási csomag, XXI. századi munkakörnyezet egy folyamatosan fejlődő vállalatnál. Élelmiszeripari cégként a termelés egész évben egyenletes, hullámzásoktól mentes, maximálisan stabil.
  • Megfelelő, versenyképes alapbér
  • Efelett 13. havi fizetés, és éves bónusz (ami még egy erős havi bért jelenthet)
  • Bruttó 450.000 Ft Cafeteria.
  • Bruttó 100.000 Ft csatlakozási bónusz.
  • 100 %-ban térített utazási bérlet , vagy 25 Ft/km gépkocsi üzemanyag térítés
  • Ajándék termékosztás évente többször

A Nestlé közel 308 000 munkavállalójával együtt azon dolgozik, hogy javítsa az életminőséget és hozzájáruljon egy egészségesebb jövőhöz. A 2018-ban elért több, mint 91,4 milliárd svájci frankos értékesítéssel, kiterjedt jelenlétünk van 413 gyárral több mint 85 országban. Hiszünk abban, hogy munkatársaink a legfontosabb értékünk, ezért dinamikus nemzetközi munkakörnyezetet kínálunk, folyamatos fejlődési lehetőségekkel. Szeretne többet megtudni? Látogasson el a weboldalunkra!

Céginformáció

Az Ön kedvencei a mi szenvedélyünk, a biztonság az ígéretünk és a folyamatos fejlődés a zálogunk. Mi inkább okosabban dolgozunk, mint keményebben, ennek eredményeként széles körben a „Legjobb Munkahely” néven emlegetnek bennünket. A világ legnépszerűbb és legmegbízhatóbb élelmiszer márkái között a mi termékeink is szerepelnek. Elkötelezettek vagyunk a tudomány, az egészség és a háziállatok számára készült élelmiszerek fejlesztése iránt.

Cégnév: Nestlé Hungária Kft. - PURINA