Bővülő csapatunkba keressük lelkes, senior jogász kollégánkat. Ha magabiztosan alkalmazod a jogszabályokat, jogi végzettséggel és szakvizsgával rendelkezel, akkor ne habozz, jelentkezz hozzánk!

Új munkatársunk feladatai lesznek
- jogi támogatást nyújt a Társaság törvényes működésének biztosításához a Társaság szervezeti egységei részére
- közreműködik a társasági szintű utasítások, szabályzatok előkészítésében, véleményezésében
- a beszerzési eljárások során biztosítja a jogi szakértelmet
- a szerződéskötések során a szerződéstervezeteket jogi szempontból véleményezi
- részt vesz a Társaság kintlévőségeinek érvényesítésében (fizetési felszólításokat készít, fizetési meghagyásos és végrehajtási eljárásokat kezdeményez)
- közvetlen jogi képviseletet lát el, peres és peren kívüli egyezségi javaslatokat készít
- fegyelmi, kártérítési, valamint hátrányos jogkövetkezmények kiszabására irányuló munkáltatói eljárásokat folytat le

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- szakirányú állami felsőfokú iskolai végzettség (jogi)
- jogi szakvizsga
- naprakész munkajogi ismeretek
- min. 4 év szakmai tapasztalat

Előnyként értékeljük
- ügyvédi vagy közjegyzői irodában, illetve nagyvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk
- stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatot
- hosszútávú munkalehetőséget
- versenyképes havi jövedelmet
- szakmai fejlődési lehetőséget
- változatos feladatokat
- fiatal, lendületes csapatot

Amit ajánlunk továbbá:
- vasúti utazási menetkedvezményt (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
- 4 % önkéntes kiegészítő nyugdíjpénztári támogatást
- önkéntes egészségpénztári hozzájárulást
- SZÉP - kártya juttatást (a hatályos belső szabályozás szerint)
- hűség bónuszt az év végén (a hatályos belső szabályozás szerint)
- munkavállalói ajánlási programot pénzjutalommal

Munkavégzés helye
Budapest
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2024-02-29

Vállalati bemutatkozó
Társaságunk, a nagy tradíciókkal rendelkező MÁV FKG Kft. a MÁV Zrt. leányvállalata. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással, valamint gép- és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált. Célunk, hogy hosszú távú, korrekt együttműködést alakítsunk ki minden meglévő és leendő partnerünkkel a megrendelői igényekből fakadó feladataink teljes körű és magas színvonalú ellátásával.

Cégnév: MÁV FKG Kft.