Feladatok

  • az Egyetem szerződéseinek és egyéb jogi dokumentumainak fordítása angolról magyarra vagy magyarról angol nyelvre,
  • az Egyetem belső szabályozó dokumentumainak fordítása magyarról angol nyelvre,
  • jogi vélemény kialakítása az Egyetem működése során felmerülő kérdésekben,
  • jogi tanácsadás, jogi állásfoglalás, jogi szakvélemény készítése,
  • jogszabályváltozások figyelemmel kísérése és arról tájékoztatás nyújtása,
  • a feladatkörébe tartozó kérdésekkel összefüggő jogszabályok, egyetemi szabályzatok, utasítások ismerete, azok jogszerű alkalmazásának elősegítése,
  • szerződések és egyéb jogi kötelezettségvállalást tartalmazó dokumentumok előkészítése vagy elkészítése, szerződésminták kidolgozása, szerződések jogi megfelelőségi szempontból történő véleményezése,
  • közreműködés az egyetemi szintű és a gazdálkodási egység szintű belső szabályzatok, utasítások, körlevelek, ügyrendek stb. megalkotásában, módosításában, előkészítésében, véleményezésében,
  • az Egyetem humánerőforrás és oktatási területeinek jogi szempontú támogatása.

Elvárások

  • jogi egyetemi végzettség,
  • felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • angol nyelvből jogi szakfordítói végzettség,
  • irodai munkát támogató számítógépes programok felhasználói szintű ismerete (pl. Office),
  • büntetlen előélet és teljes cselekvőképesség,
  • pontos, gyors és precíz munkavégzés,
  • jó helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség,
  • önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség,
  • terhelhetőség,
  • kiemelkedő szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség.

Előnyt jelent

  • jogi vagy fordítói feladatok ellátásában szerzett munkatapasztalat,
  • jogi szakvizsga,
  • felsőoktatási intézményben szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős, munkaviszony,
  • stabil hátterű, innovatív szervezeti környezet,
  • dinamikus csapatmunka,
  • kimagasló egyéni fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • cafeteria.

Céginformáció

A Miskolci Egyetem a hazai felsőoktatás meghatározó felsőoktatási intézményeként valódi universitasként nyolc karon széles képzési területet kínál. Az oktatási tevékenység mellett kiemelkedő volumenű európai uniós és hazai finanszírozású pályázatok megvalósításában vesz részt és számos tudományterületen végez kutatás-fejlesztési tevékenységet.
Cégnév: Miskolci Egyetem