Most végeztél jogász szakon, esetleg szakmabeliként érdekel az SSC-k világa? Szívesen belelátnál egy nagyvállalat jogi csapatának feladataiba? Jogi szervezetünk a MÁV Szolgáltató Központ Zrt. teljeskörű jogi támogatását és képviseletét látja el, így nagyszerű szakmai fejlődési lehetőséget biztosít. Akár pályakezdő, akár senior vagy, nálunk megtalálhatod a helyed! Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!

Jogász

Feladatok

  • a jogi szakterületet érintő tevékenységek ellátása, a gazdasági társaságokra vonatkozó jogszabályi előírások következetes érvényesítése
  • a társaság teljes körű jogi képviselete peres és peren kívüli eljárásokban, cégeljárásban
  • szerződések jogi véleményezése (vállalkozás, megbízás, beszerzés, stb.), beszerzési eljárások jogi támogatása
  • a belső normarendszer jogi ellenőrzése, a törvényes működés biztosításához szükséges jogi feltételek meghatározása, érvényesítése
  • jogszabályfigyelés, jogi állásfoglalások készítése

Elvárások

  • jogi diploma
  • közbeszerzési szakjogász kiegészítő végzettség vagy közbeszerzési referens képesítés vagy közbeszerzési jogi gyakorlat
  • szakterületre vonatkozó utasítások, jogszabályok, rendeletek naprakész ismerete
  • MS Office, különösen Word és Excel felhasználói szintű ismerete
  • A munkakör betöltésének feltétele a munkaviszony létesítésekor érvényes erkölcsi bizonyítvány.
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • szakmai határozottság és érdekképviseleti képesség
  • önálló munkavégzés
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikáció

Előnyök

  • jogi szakvizsga
  • releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • támogató munkahelyi légkör
  • igényes munkakörnyezet, korszerű munkaeszközök
  • rugalmas munkaidő
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

  • Budapest

Cégnév: MÁV IK Zrt.