Feladatok

- Aktív részvétel az eladásban és a napi feladatokban
- Vásárlók professzionális kiszolgálásának biztosítása
- Akciók, promóciók lebonyolítása
- Kasszázás, bevételezés
- Üzlet folyamatos töltése, termékek kihelyezése, árazása
- Üzlettér tisztán tartása

Elvárások

- Értékesítési területen szerzett tapasztalat
- Önálló, megbízható és pontos munkavégzés

Előnyt jelent

- Játékismeret :)

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Dinamikus, fiatalos csapat
- Játékos környezet :)
- 25 éven aluliak számára az SZJA-mentesség kapcsán további juttatés jár a fizetésen felül.

Céginformáció

Az Agria Park bevásárlóközpontban lévő Liliput Játékvilág üzletébe eladó munkatársat keresünk teljes munkaidőben, hosszú távra, akár azonnali kezdéssel.

Ha szereted a játékokat és szeretsz emberekkel foglalkozni, igényes vagy a munkádra, megbízhatónak tartod magad és van már tapasztalatod az eladásban, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat! :)
Cégnév: Liliput Toys Kft.