Feladatok

  • Informatikai infrastruktúra (hálózat, szerverek, nyomtató stb.) üzemeltetéséért felelős csapat vezetése
  • Informatikai cloud szolgáltatások tervezése és menedzselése (Office 365, Atlassian, stb)
  • Informatikai költségtervezés és betartatás
  • Külső informatikai beszállítók menedzsmentje
  • Cégcsoport szintű informatikai support folyamatok üzemeltetése
  • IT biztonsági kérdések kezelése

Elvárások

  • 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelv használat
  • Megbízhatóság, felelősségtudat
  • Vezetői képesség
  • Erős feladat megoldó attitűd
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • Az alábbi technológiák ismerete:
  • Microsoft 365
  • Atlassian Cloud
  • Amazon Web Services
  • BSc vagy magasabb egyetemi végzettség (informatika, villamosmérnök területen)

Amit kínálunk

  • Mert fontos számunkra, hogy szakmai és emberi közösséget építsünk, ahol neked is van hely,
  • Színes csapatépítő programokon vehetsz részt,
  • A rugalmasság fontos szempont így van lehetőséged választani, hogy mikor dolgozol otthonról és mikor az irodában,
  • Ha az irodát választod, közös reggelikkel és mindenféle földi jóval várunk,
  • Nagy hangsúlyt fektetünk a kollégák képzésére, így lesz lehetőséged hard skill és soft skill képzéseken részt venni,
  • Mert évente +3 nap emergency holiday vár rád,
  • Melletted vagyunk programmal támogatjuk kollégáinkat,
  • Profi angoltanár segítségével pallérozhatod nyelvtudásodat,
  • Családbarát munkahely vagyunk,
  • Még nem száradt meg a festék az új irodánk falán ami nagyon trendi lett

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli

Céginformáció

Az IncQuery Labs Zrt. egy 2012-ben alapított innovatív szoftverfejlesztő vállalkozás, amely mára egy magyar többségi tulajdonú nemzetközi cégcsoport alapító tagja.  Szaktudásunkat az autóipar, légi és űripar, az ipari automatizáció, és a telekommunikáció területein kamatoztatjuk. Partnereink közt tudhatjuk a következő nagy szervezeteket: NASA JPL, Airbus, Embraer, Thales, Ericsson, Wabtec, Ford, Honda.

Cégünk szakmai tanácsadást, mérnöki tervezőeszközök kutatás-fejlesztését, integrációját, valamint a tervezési folyamatokban használatos minőségbiztosítási szolgáltatásokat biztosít.

Emellett saját, innovatív termékcsaládunk, az IncQuery Suite (https://incquery.io) is jelen van a piacon és kiemelten fontos számunkra, hogy ez a jelenlét a jövőben újabb területekre és iparágakra is kiterjedjen.
Az IncQuery Suite a mérnöki tervezőeszközök piacán egyedülálló elemzési funkcióival, különös tekintettel a különböző forrásból érkező adatok közötti logikai összefüggések feltárására és a termékevolúció során felmerülő hibalehetőségek minél korábbi felismerésére használható, így segítve az adatok hatékonyabb, egységesebb és biztonságosabb kezelését az egyre komplexebbé váló mérnöki (tervezési és akár gyártási) folyamatok során.

Ha megkérdeznéd, hogy milyen az IQL életérzés, a csapatban dolgozó kollégáktól azt hallanád, hogy egy igazi szakmai, emberi közösség. Fontos alapértékünk, hogy a szakmai kihívások, színes feladatok, képzési lehetőségek mellett a munka-magánélet egyensúly valóban működjön. Csapatépítő programjainkon pedig belekóstolhatsz, hogy milyen egy igazi IQL hangulatú buli.
Cégnév: IncQuery Labs Kft.