Feladatok

- kimenő számlák készítése, kezelése
- bejövő számlák kezelése
- könyvelővel való kapcsolattartás
- nyilvántartások, táblázatok kezelése
- telephelyekkel való kapcsolattartás
- elszámolások feldolgozása
- kimutatások készítése
- munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézés

Elvárások

- gazdasági végzettség
- hasonló, vezetői munkakörben szerzett több éves tapasztalat
- alapvető pénzügyi- és HR ismeretek
- MS Excel kiváló ismerete
- német nyelvismeret

Előnyt jelent

- logikus gondolkodás
- precizitás
- terhelhetőség

Céginformáció

Cégünk autófényezési anyagok import és export tevékenységével, valamint értékesítésével foglalkozik.

Pályázatokat a "Jelentkezem" gombra kattintással, fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével várjuk.
Cégnév: STANDARD COLOR KFT.