Irodai asszisztens - Üllő 103-1-44398 / PR

Pest megye
Grafton Recruitment

Irodai asszisztens - Üllő (103-1-44398/PR)

Feladatok:

Üllőn található partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Irodai asszisztens (főleg a beszerzési terület támogatására)

Feladatok:

- Belső rendszerekben való beszerzési igények rögzítése és utánkövetése,
- Teljeskörű adminisztrációs feladatok ellátása, dokumentumkezelés, iktatás,
- Árajánlatkérések, beszerzés koordinálása,
- Kapcsolattartás, levelezés, társosztályokkal, külső partnerekkel,
- Határidők nyilvántartása, betartatása,
- Adatbázisok vezetése, aktualizálása, riportok készítése,
- Számlákkal kapcsolatos ügyintézésben való közreműködés, előkészítés,
- Irodaszer, egyéb eszközök rendelése, szétosztásának koordinálása a társosztályok között,
- Ad-hoc irodai feladatok ellátása, nyomtatás, szkennelés.

Elvárások:

Elvárások:

- Legalább 1 év tapasztalat, hasonló munkakörben,
- Pontos, precíz munkavégzés,
- Pörgős, kommunikatív személyiség,
- Csapatszellem,
- Középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban is.

Amit a megbízónk kínál:

Alapbéren felüli juttatások:

- Étkezési hozzájárulás,
- Baleset és életbiztosítás,
- Medicover,
- Bónusz,
és ami még fontosabb, egy szuper hangulatú csapat vár Téged! :)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens

Cégnév: Grafton Recruitment Kft.