Feladatok

Általános irodai adminisztrációs feladatok ellátása. Számítógépes adatbeviteli feladatok végzése (számlák, leltár) Könyvelési anyag összekészítése Alkalmanként, ügyfelekkel kapcsolatos ügyintézések, telefonok kezelése.

Elvárások

o Excel, Word programok magabiztos kezelése
o Jó kommunikációs készség és határozottság
o Csapatmunka
o Terhelhetőség
o Önálló és felelősségteljes munkavégzés
o Megbízhatóság, precizitás

Előnyt jelent

  •  Felsőfokú végzettség
  •  Angol vagy Német középfokú nyelvvizsga

Amit kínálunk

  • Családias környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • 8 órás munkaviszony
  • Hétfőtől péntekig tartó munkarend, 08:00-tól 16:00-ig
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A TRIPLEX Targo Kereskedelmi Kft. Olaszország egyik legnagyobb targoncagyártó cégének, a CESAB Material Handling Europe (a TOYOTA Csoport tagja) által gyártott CESAB targoncák KIZÁRÓLAGOS gyári Márkaképviseletét látja el Magyarországon. Kínálatunkban megtalálható a BULMOR oldalvillás targonca, a nagyteherbírású targoncák mellett, továbbá forgalmazzuk a Baoli gyár termékeit és a különleges, egyedi gyártású ARMANNI és CSI targoncákat is, valamint foglalkozunk használt targonca értékesítéssel és targonca bérléssel is.
Fontos számunkra, hogy vásárlóinkat magas színvonalon tudjuk kiszolgálni, ennek érdekében az  értékesítő, valamint a technikus munkatársainkat folyamatos képezzük. Az Ügyfeleink számíthatnak munkatársaink tanácsadására a targoncák kiválasztásától kezdve az üzemeltetés során jelentkező problémák elhárításáig.

Cégnév: Triplex-Targo Kft