Mind-Diák Szövetkezet
Az Anantara New York Palace Budapest Hotel tökéletes választás mindazoknak, akik szeretnének kicsit elmenekülni a rohanó hétköznapok elől. A hotel kitűnő szolgáltatása és luxus minőségű létesítményei feledhetetlenné teszik a vendégélményt.

Adminisztrációs asszisztens - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • A vendégek kérdéseinek megválaszolása, panaszkezelés
  • Beérkező hívások fogadása, esetleges problémák továbbítása az illetékes terület felé
  • Vendégek tájékoztatása
  • E-mailek megválaszolása
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Talpraesett, vidám személyiség
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Munkaidő
  • Hétfő és vasárnap között heti minimum 3-5 nap vállalása
  • Heti minimum 25-30 óra vállalása hétfő és vasárnap között, rugalmasan
  • A hétvégi napok vállalása kiemelten fontos

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1495 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka
  • Barátságos hangulat

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Szállodai recepciós
  • Marketing, Média, PR
  • Host, Hostess

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet