Feladatok

· Adatok rögzítése
· Dokumentumok nyomtatása, másolása
· Dokumentációk/levelezések (beleértve az e-dokumentációkat is) kezelése, iktatása, nyilvántartása, irattárazása, archiválása
· Szövegszerkesztési, táblázatkezelési feladatok elvégzése
· Szolgáltatókkal való kapcsolattartás
· Nyilvántartások készítése, naprakészen tartása és az értékesítéssel kapcsolatos feladatok ellátása
· Internetes oldalak kezelése, adatok feltöltése, iroda rendben tartása folyamatos kontrollálása
· Egyéb szervezési értékesítési és adminisztrációs feladatok elvégzése. (Postai és egyéb hivatali dokumentumok leadása, szállítása.)
· Kimenő-bejövő posta és számlák kezelése (szortírozása, dokumentumkezelő rendszerbe történő iktatása továbbítása);
· Részt vesz a csomagszállítás intézésében, fogadja a futárokat, átveszi a beérkező küldeményeket;
· Létesítmény üzemeltetéséhez szükséges termékek és szolgáltatások megrendelése;
· Kollégák segítése a mindennapokban;
· Vezetői kérések teljesítése;
· Folyamatos adminisztratív támogatás nyújtása;

Elvárások

· Magabiztos word, excel ismeret
· Gyors és hatékony munkavégzés
· Precízség, pontosság és feladat centrikus hozzáállás
· Megbízható, lojális és diszkrét személyiség
· Jó kommunikációs és szervező készség
· MS Office felhasználói szintű ismerete
· Fejlett problémamegoldó és helyzetfelismerő képesség.
· Nyitott, kommunikatív, derűs, türelmes személyiség.
· Ügyfél- és vendégközpontú gondolkodás.

Előnyt jelent

· Jogosítvány B, saját gépkocsi
· Angol vagy német nyelvismeret
· Irodai munkakörben eltöltött tapasztalat
· Terhelhetőség.
· Precizitás.
· Problémamegoldó készség.
· Önálló munkavégzés.
· Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

+ utazási költségtérítés
+ modern munkavégzési környezet
+ idővel cégesautó
+ laptop
+ telefon
Versenyképes fizetés
Kulturált, barátságos munkakörülmények
Dinamikus, együttműködő csapat
Azonnali munkakezdés
Fejlődési lehetőség több területen
BRUTTÓ MUNKABÉR: 420.000-480.000.- Ft

Céginformáció

Jász-Konstrukt Kft.
Budapest
Hunyadvár utca 35.
1165

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja az önéletrajzát.
Cégnév: Jász-Konstrukt Kft.