Feladatok

- Adatrögzítés, excel táblázatok kezelése
- Nyilvántartások vezetése és kezelése
- Az iroda napi szintű működésének hatékony segítése
- Ügyfelekkel és hatóságokkal történő telefonos és írásbeli kapcsolattartás
- Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

- Microsoft Word és Excel magabiztos használata
- Önálló munkavégzés
- Pontosság
- Megbízhatóság

Előnyt jelent

- Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
- Magas szintű Excel ismeret

Amit kínálunk

- Fix és kiszámítható, versenyképes jövedelem
- Fiatalos és igényes munkakörnyezet
- Kiemelt rugalmasság
- Hosszú távú munkalehetőség

Céginformáció

Budapesti belvárosi ügyvédi iroda, főállású munkavégzésre, asszisztenst keres. Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétele a munkakör betöltésének.
Kérjük, hogy jelentkezéséhez fényképes önéletrajzot  a nettó BÉRIGÉNY megjelölésével szíveskedjék megküldeni.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, hogy fényképes önéletrajzát, a nettó bérigény megjelölésével szíveskedjék részünkre megküldeni. Kérjük, hogy a bérigényt az önéletrajzban szíveskedjenek feltüntetni.