Feladatok

  1. Saját szoftver üzemeltetése
  2. Windows, windows szerver üzemeltetés
  3. Rendszereink telepítése
  4. Help desk szolgáltatás
  5. Hardverek beüzemelés

Elvárások

Microsoft termékek telepítésében szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Gyakorlatias angol nyelvtudás, jó kommunikációs készség, szolgálat készség.

Amit kínálunk

Stabil ügyfélkörrel rendelkező cég kínál, kiszámítható mukafeltételeket. Változatos munka végzés. Családias méret. Nem egy munkatárs vagy a sok közül.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

  • Szoftverfejlesztéssel foglalkozó cég innovatív megoldásokat nyújt az ügyfelek részére. Tudásfejlesztést nyújt a munkavállalók részére. Úgyhogy ha fejlődni szeretnél csatlakozz hozzánk.

Önéletrajz, motivációs levél

Cégnév: SÓLYOMSOFT KFT.