Feladatok

  • IT infrastruktúra projektek teljes körű irányítása a tervezéstől a megvalósításig lezárásig.
  • Projekttervek készítése, ütemezése és költségvetések kezelése.
  • Proaktív probléma- és kockázatkezelés annak érdekében, hogy a projektek időben, költségvetésen belül és a várható terjedelemben valósuljanak meg.
  • Projektcsapatok koordinálása, feladatok kiosztása és a csapat teljesítményének figyelemmel kísérése.
  • Kapcsolattartás a belső és külső partnerekkel, biztosítva a pontos és időben történő kommunikációt.
  • A projekt előrehaladásának nyomon követése, jelentések készítése és az eredmények bemutatása a vezetőség számára.
  • Technikai követelmények elemzése és megértése a legjobb megoldások kiválasztása érdekében.
  • Projekt dokumentációk elkészítése és naprakészen tartása.

Elvárások

  • Erős technikai háttér IT infrastruktúrában (hálózatok, szerverek, adatbázisok, felhőalapú szolgáltatások).
  • Kiváló kommunikációs készség magyar és angol nyelven.
  • Kiváló szervezési és időgazdálkodási képességek.
  • Kiemelkedő problémamegoldó és döntéshozatali készségek.
  • Csapatmunkára való képesség és a különböző érintettekkel való hatékony együttműködés.
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség a gyorsan változó környezetben.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség informatikai vagy hasonló területen.
  • 3+ év tapasztalat IT projektmenedzsment területén.
  • PMP, PRINCE2 vagy hasonló projektmenedzsment tanúsítvány.
  • ITIL 4 minősítés.
  • CISSP tanúsítvány.
  • CCNA, CCNP és további szakmai területen szerzett hasonló értékű tanúsítvány.
  • További nyelvismeretek.

Amit kínálunk

  • Teljes arzenál. Céges eszközöktől kezdve egészen az irodai környezetig.
  • Fiatalosos, jóhangulatú, dinamikus és kellően rossz humorú csapat.
  • Csapatunk igényei és ízlése szerint fejlődő munkakörnyezet. Hallgatunk rátok, ésszerű keretek között.
  • Kihívást jelentő és innovatív projektekben való részvétel.
  • Céges programok, airsoft, quadozás, közös társas est, old school LAN party és még amit kitalálunk.
  • Szoftver előfizetések és akár alkalmi teszt eszközök.
  • Hosszú távú, tervezhető stabilitás.
  • Budapesti irodában való munkavégzés. Home Office lehetősége elérhető a betanulási időszak után, alkalmi szinten.
  • Nyitottak vagyunk további fejlesztésekre, ha az mindannyiunk számára befektetés.

Céginformáció

Csatlakoznál egy kreatív és megfelelően őrült IT csapathoz? Nálunk a te fejlődésed és a kooperatív csapatmunka az első.

Röviden rólunk: Kifejezetten szeretjük az informatika világát, videojátékokat, képregényeket és filmeket így szerintünk könnyű lesz velünk egy nyelvet beszélni. Szerintünk előny ha a hobby és a munka közel áll egymáshoz, mert erősítik egymást és a munka is könnyen élvezhetővé, de egyben egy egészséges kihívássá is válik. Így olyan jelölteket keresünk akik elhivatottságból és az informatika iránti érdeklődésükből fakadva foglalkoznak vagy vágynak az informatika világába.

Az ügyfeleink általában olyan kkv-k akik ránk bízzák a teljes informatikai üzemeltetésüket, ami nagy felelősség. Pontosan ezért a munkát komolyan vesszük, és pillanatok alatt váltunk a könnyed beszélgetésből a kőkemény feladatokba.

Fontos tudnod, hogy nálunk NEM egy nagy cég egy nagy rendszerét kell üzemeltetni. Minden ügyfelünk más összetételű és felépítésű informatikai rendszerrel rendelkezik, ami elég széles spektrumban vonultat fel megoldásokat. Ez egyrészt nagyon jó tapasztalatszerzésnek, másrészt viszont jelentős kihívás és alkalmazkodni kell az aktuális ügyfél igényeihez és lehetőségeihez.

A szakmai elvárásainkat az alapján hozzuk meg, hogy milyen fajta munkákat végzünk minden nap. Ha nem ismered az elvárt rendszereket, nehéz dolgod lesz hatékonyan elvégezni a napi szintű munkákat.

Mindenképpen fényképes önéletrajzzal jelentkezz!

A kiválasztás és a szűrés időbe telik, akár egy hónap is eltelhet, amíg fel tudjuk dolgozni az önéletrajzokat.
Ezért köszönjük a rugalmasságotokat és a türelmeteket!

Cégnév: SZÁM-ÉRT Kft.