Feladatok

  • Vitrines hűtők szerelése
  • Sörcsapoló berendezések telepítése, karbantartása.
  • Italautomaták telepítése, karbantartása

Elvárások

  • Megbízható, önálló munkavégzés.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Hűtőgépszerelői végzettség.
  • Villanyszerelői, gázszerelői, vagy hűtőgépszerelői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Munkavégzéshez gépkocsit, tabletet biztosítunk.
  • Egy átlagos vállalkozó az adott bért keresi meg, jó munka esetén azonban magasabb összeg is elérhető.

Céginformáció

Vitrines hűtők javítására képzett hűtőszerelőt és könnyen elsajátítható szervizes munkára (sörcsapoló berendezések, italautomaták telepítése, karbantartása) keresünk műszaki beállítottságú, megbízható munkatársat Észak Magyarországon Nógrád megye területére, Nógrád megyei lakhellyel. A munka elvégzéséhez képzést és gépkocsit biztosítunk. Havi munkabér 550.000-650.000,- Ft.

Fényképes önéletrajzát kérjük csatolja a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.