Feladatok

  • A vállalati HR funkciók operatív irányítása, összefogása
  • Hatékony létszámgazdálkodás működtetése, HR kontrolling
  • Két telephely HR, munkaügyi feladatainak összehangolása, felügyelete, operatív irányítása
  • Vállalati menedzsment támogatása, stratégiai döntések előkészítése
  • HR folyamatok optimalizálása, folyamatos javaslattétel a javításra
  • Folyamatos együttműködés az ágazati területek és üzletágak vezetőivel
  • Új kollégák toborzásának, kiválasztásának megszervezése a cégcsoport munkaerőigényinek biztosítása, szükséges munkavállalói képzések megszervezése
  • HR-munkaügyi osztály vezetése, irányítása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3-5 év releváns vezetői szakmai tapasztalat
  • Naprakész munkajogi és munkaügyi ismeretek
  • HR kontrolling, létszám-gazdálkodási tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmas, terhelhető, érett személyiség
  • Önálló munkavégzés, precizitás, proaktivitás
  • Idegen nyelv ismerete
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • Hasonló méretű vállalkozásnál szerzett tapasztalat
  • Távol keleti munkavállalók beillesztésében szerzett tapasztalat
  • Hr folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Céges autó
  • Kiváló munkakörülmények
  • Kihívásokkal teli kreatív munkakör
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Munkavégzés elsődleges helye: a társaság áporkai telephelye
Munkavégzés másodlagos helye: a társaság ócsai telephelye

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk több, mint 30 éve működő, közel 400 főt foglalkoztató  magyar családi vállalkozás. Modern holland technológián alapuló számítógép-vezérelt komposzt- és gombatermelést folytató cégcsoport vezető tagjaként mintegy 14 országba szállítjuk termékeinket.
Hr vezető
munkatársat keresünk bővülő csapatunkba a cégcsoport HR folyamatainak fejlesztésére és kapacitás bővüléshez kapcsolódó létszám igény biztosítására.

Cégnév: Bio-Fungi Kft.