Feladatok:

  • Toborzási csatornák felkutatása, használata
  • Partnercég munkaerőigényeinek határidőre történő kielégítése
  • Jelentkezők előszűrése, tesztelése, próbamunka szervezése
  • Felvételi napok, próbamunkák, nyílt napok önálló lebonyolítása, fizikai és szellemi munkatársak felvételiztetése
  • Projektek teljes körű menedzselése, riportok, adatszolgáltatások elkészítése
  • Új munkavállalók beléptetése, kiléptetése, munkaügyi adminisztráció
  • Folyamatos kapcsolattartás a munkavállalókkal személyesen irodánkban, külső helyszínen, telefonon, online felületeken
  • Folyamatos, napi szintű kapcsolattartás a partnercég képviselőivel
  • Bérelőkészítés
  • Reklamációkezelés

Elvárások:

  • Min. középfokú iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépkocsi használata a munkához
  • Felhasználói szintű MS Office programcsomag ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség egy dinamikus csapat tagjaként
  • Mobiltelefon, laptop