A MOL GBS Magyarország Kft.

HR ügyfélszolgálati munkatársat

keres teljes munkaidőben Szeged-Algyő (változó telephely) munkavégzéssel.

ÚJ MUNKATÁRSUNK FELADATAI LESZNEK:

  • Fogadni és megválaszolni a munkavállalóktól érkező megkereséseket személyesen, telefonon vagy e-mailben.
  • Tájékoztatást nyújtani a munkavállalókat érintő juttatásokról, kedvezményekről, HR szabályzatokról, munkajogi és egyéb jogszabályokról.
  • Igazolásokat kiállítani a munkavállalók kérésére a SAP HR2 rendszerben nyilvántartott adatok alapján.
  • Külső vagy belső ügyfelektől, valamint a munkavállalóktól beérkező dokumentumokat iktatni a SAP HR4U rendszerben és továbbítani az érintett szakterület felé.
  • A beérkezett dokumentumok formai és tartalmi ellenőrzését elvégezni, szükség esetén hiánypótlást kezdeményezni.
  • Módosítani a munkavállalóktól érkező személyi adatváltozásokat a SAP HR2 rendszerében.
  • Ellenőrizni a munkavállalók által az Önkiszolgáló Rendszerben kezdeményezett módosítások hitelességét és aktiválni azokat.
  • Kiemelten kezelni a HR Ügyfélszolgálathoz érkező reklamációkat, szükség esetén továbbítani a szakterület ügyéntézője felé és határidőre választ adni az ügy felvetőjének.
  • Valamennyi dokumentumot, megkeresést és tájékoztatást a SAP HR4U rendszerében iktatni és nyomon követni, a szabályoknak megfelelően a jegyeket kezelni.
  • Aktívan részt venni az ügyfélszolgálati folyamatok kialakításában és hatékonnyá tételében.

ELVÁRÁSAINK:

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban
  • Magasfokú stressztűrés és konfliktuskezelés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói ismerete

ELŐNYT JELENT:

  • Ügyfélszolgálati vagy HR területen szerzett munkatapasztalat
  • SAP HR rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatása
  • Javadalmazási csomagunk: Cafeteria, Élet- és balesetbiztosítás, Egészségbiztosítás, Lojalitási juttatás
  • Dolgozói kedvezmények
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
Cégnév: MOL GBS MAGYARORSZÁG KFT.