HR tanácsadó álláslehetőség

Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztási és munkaerő-kölcsönzési projektek koordinálása, támogatása

  • Fizikai és szellemi pozíciókra történő aktív toborzás

  • Potenciális jelöltek adatbázisból történő felkeresése, tájékoztatása, interjúztatása

  • Jelentkezők kezelése, előszűrése

  • Céges interjúk, tesztírások szervezése, lebonyolítása akár a partnercégek telephelyén is

  • Munkavállalókkal, partnercégekkel történő napi szintű kapcsolattartás személyesen, telefonon, e-mailben

  • Kölcsönzött munkavállalókkal kapcsolatos napi feladatok támogatása angol nyelven

  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • HR szolgáltató cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, kedvezménykártya, egészségügyi szakellátások igénybevétele, kedvezményes üdülési lehetőségek, stb.)

  • Utazási/bejárási támogatás

  • Szakmai továbbképzések

  • Támogató csapat

  • Stabil vállalati háttér

  • Kihívásokkal teli munka

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 79e47f
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni