thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.

A thyssenkrupp Dynamic Components üzletág a rendkívül összetett motorvezérlés technológiák egyik vezető autóipari beszállítója és fejlesztési partnere. A közel 3500 munkavállaló/alkalmazott évi 27 millió vezérlés alkatrészt gyárt összesen 10 telephelyen Németországban, Lichteinsteinben, Magyarországon, Kínában, az USA-ban, Brazíliában és Mexikóban. A termékkínálat elsősorban szerelt vezérműtengelyeket, szelepvezérlő rendszereket és rotor tengelyeket tartalmaz nagyteljesítményű belsőégésű, hibrid és elektromos motorokhoz. Az elektromos járművekhez szükséges további termékek is már a fejlesztés előrehaladott állapotában vannak. Gyártási és automatizálási szakértelmünkkel jelentősen hozzájárulunk a károsanyag-kibocsátás csökkentéséhez a fenntartható mobilitás érdekében.

HR gyakornok - Dynamic Components - Diákmunka

Feladatok:

Feladatok

  • Részvétel a toborzás/kiválasztási folyamatunkban: interjúk szervezése, toborzási rendszerünk naprakészen tartása
  • Adminisztratív feladatok: személyügyi dokumentumok kezelése, frissítése, HR adatbázisaink feltöltése és karbantartása
  • A HR osztály napi munkájának a támogatása
  • Részvétel a céges programjaink, rendezvényeink előkészítésében, szervezésében
  • Aktív részvétel a belső kommunikációs csatornák működtetésében, tartalomgyártásban

értékeljük a sokszínűséget

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre, nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre, fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.

kapcsolati információk

Ha fontos számodra a szakmai fejlődés, ha érdekes feladatokra vágysz és jó hangulatú, nemzetközi környezetben szeretnél dolgozni, akkor érdemes hozzánk jelentkezni. Dinamikusan növekvő vállalatunknál megismerkedhetsz az autóipar legújabb fejlesztéseivel és kihívásaival, találkozhatsz a vezető autógyártók ötleteivel. Ha részese szeretnél lenni ennek a sikernek, jelentkezz Hozzánk!

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony, HR területen folyamatban lévő tanulmányok
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret
  • Időgazdálkodási készség, precizitás, proaktivitás
  • Előny az aktív angol nyelvtudás
  • Munkaidő: Heti min. 20 óra

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.